Anulus Labens Per Foramen Ingiant DHK350-3-15A pro Machinis Industrialibus
Descriptio Brevis:
Detalia Producti
Etiquettae Productarum
Anulus Labens Transforatus Ingiant DHK350-3-15A pro Machinis Industrialibus,
Specificatio
DHK350-3-15A
Parametri principales
Numerus circuituum 3 Temperatura operandi "-40℃~+65℃"
Current aestimatus 15A, adaptari potest Humiditas operativa <70%
Tensio aestimata 0~240 VAC/VDC Gradus tutelae IP54
Resistentia insulationis ≥1000MΩ @500VDC Materia habitationis Mixtura Aluminii
Robur insulationis 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Materia contactus electrici Metallum pretiosum
Variatio resistentiae dynamicae <10MΩ Specificatio fili plumbei Filum flexibile coloratum, Teflon insulatum et stanneum obductum
Celeritas rotationis 0~600 revolutiones per minutum Longitudo fili plumbei 500mm + 20mm
Delineatio Adumbrationis Producti Standardis
descriptio-producti1
Applicatio Deposita
• Instrumenta exhibitionis/ostentationis
• Machinae ad involucrum/coniunctionem faciendum
• Systema tractationis semiconductorum
• Machinae industriales
• tabulae rotatoriae indicatoriae
• Instrumenta moderationis processus
• Turres machinarum gravium vel tympana funium
• Illuminationes in casu necessitatis, roboticae, machinae paletizationis, optio
• Instrumenta medica | sensoria rotatoria, lumina in casu necessitatis, robotica
• Minimae spirae funium
descriptio-producti2
descriptio-producti3
descriptio-producti4
Commodum nostrum
1. Commodum producti:
· Singularis signalium tractatio cum minimo strepitu circuitus electrici
· Involucrum strictum ad spatiorum angustias maxime difficiles aptandum
· Plane congruens cum signis tam analogis quam TTL gradus moderandi
· Sphaerae ferreae praecisionis ad longam vitam
· Unitates obsignatae praesto sunt, IP67 optionalis
· Robusta constructio ex aluminio anodisato
· Cum Ethernet praesto
· Celeris traditio
Scena Officinae
descriptio-producti5
descriptio-producti6
descriptio-producti7Specificatio
DHK350-3-15A
Parametri principales
Current nominalis 15A, adaptari potest. Humiditas operandi <70%.
Tensio nominalis 0~240 VAC/VDC Gradus protectionis IP54
Resistentia insulationis ≥1000MΩ @500VDC Materia involucri: Mixtura aluminium
Variatio resistentiae dynamicae <10MΩ Specificatio fili plumbei Filum flexibile coloratum Teflon insulatum et stanneum
Velocitas rotationis 0~600rpm Longitudo fili plumbei 500mm + 20mm