Anulus Labens Combinatus Pneumaticus-Electricus Duorum Portuum DHS135-53-2Q
Descriptio Brevis:
    2. Magnitudo parva et pondus leve
Detalia Producti
Etiquettae Productarum
Descriptio Anuli Labentis Pneumatico-Electrici Seriei DHS135-53-2Q
Anuli labentes electrici pneumatici seriei Ingiant DHS135-53-2Q, diametro externo 135 mm, constat ex 53 canalibus, 2A ex 5 circuitibus, materia involucri ex mixtura aluminii, celeritas operandi 0-300 rpm, magnitudine parva et pondere levi.
Applicationes Typicae
Descriptio Nominationis Producti
DHS135-2Q
1. Genus producti: DH—anulus electricus labens
2. Modus institutionis: S—anulus lapsus axis solidi; K—anulus lapsus per foramen
3. Diameter externus: 135-135 mm
4. Numerus meatuum gasis: 2Q-2 meatus pneumaticus
DHS135-53-2Q Delineatio Anuli Labentis Pneumatico-Electrici
DHS135-53-2Q-1
Parametri Technici Anuli Labentis Pneumatico-Electrici DHS135-53-2Q
Parametri Canalis Pneumatici
Numerus Canalium Duo Anuli vel Consuetudo
Filum Interfaciei G3/8"
Foramen Fluminis Φ10
Medium Aer compressus
Pressio Operativa 1.1Mpa
Celeritas Laboris ≤30rpm
Temperatura operandi -30℃~+80℃
Technica electrica Technica mechanica
Numerus Canalium Anuli 53 vel Consuetudo Spatium celeritatis 0-300 revolutiones per minutum
Currens Aestimatus Circuitus 5 pro 2A Gradus tutelae IP51
Tensio Aestimata 0-380VAC/240VDC Materia structuralis mixtura aluminii
Variatio resistentiae contactus <10mΩ Humiditas operativa <70%
Resistentia insulationis 1000MΩ@1000VDC Materia contactus electrici Metallum pretiosum
Robur electricum 1500VCA @ 50Hz, 60s, 1mA
Temperatura operandi -20℃~+80℃