Anulus lapsus per foramen Ingiant DHK012-12-10A ad machinas operculandas
Descriptio Brevis:
Detalia Producti
Etiquettae Productarum
Specificatio
DHK012-12-10A
Parametri principales
Numerus circuituum Duodecim canales Temperatura operandi "-40℃~+65℃"
Current aestimatus 10A Humiditas operativa <70%
Tensio aestimata 0~240 VAC/VDC Gradus tutelae IP54
Resistentia insulationis ≥1000MΩ @500VDC Materia habitationis Mixtura Aluminii
Robur insulationis 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Materia contactus electrici Metallum pretiosum
Variatio resistentiae dynamicae <10MΩ Specificatio fili plumbei Filum flexibile coloratum, Teflon insulatum et stanneum obductum
Celeritas rotationis 0~600 revolutiones per minutum Longitudo fili plumbei 500mm + 20mm
Delineatio Adumbrationis Producti Standardis
descriptio-producti1
Applicatio Deposita
descriptio-producti2
descriptio-producti3
descriptio-producti4
Commodum nostrum
Scena Officinae
descriptio-producti5
descriptio-producti6
descriptio-producti7Specificatio
DHK012-12-10A
Parametri principales
Numerus circuituum: 12 canales. Temperatura operandi: "-40℃~+65℃".
Current nominalis 10A Humiditas operandi <70%
Tensio nominalis 0~240 VAC/VDC Gradus protectionis IP54
Resistentia insulationis ≥1000MΩ @500VDC Materia involucri: Mixtura aluminium
Variatio resistentiae dynamicae <10MΩ Specificatio fili plumbei Filum flexibile coloratum Teflon insulatum et stanneum
Velocitas rotationis 0~600rpm Longitudo fili plumbei 500mm + 20mm